Product specificationskeyboard_arrow_down
| Brand | BLOOMINGVILLE |
|---|---|
| Theme | White Spaces |
| Colour | White |
| Main Material | Glass |
| Composition | 100% Glass |
| Product dimension | D6xH18,5 cm |
| Other Specifications | Goldstring for hanging ornament, string lenght approx 8 cm |
| EAN Code | 5711173345656 |
Imageskeyboard_arrow_down
82072343
Hisar Ornament, White, Glass
D6xH18,5 cm
RRP
€ 12,90
We cannot guarantee availability of all items in the range at all stores.
The Hisar Ornament by Bloomingville is a white glass Christmas decoration with an ornate expression. It is detailed with a raised draped garland motif in a warm tone that encircles the body, adding contrast to the light surface. The ornament comes with a golden string for hanging.
Product specificationskeyboard_arrow_down
| Brand | BLOOMINGVILLE |
|---|---|
| Theme | White Spaces |
| Colour | White |
| Main Material | Glass |
| Composition | 100% Glass |
| Product dimension | D6xH18,5 cm |
| Other Specifications | Goldstring for hanging ornament, string lenght approx 8 cm |
| EAN Code | 5711173345656 |
Imageskeyboard_arrow_down
Related products








