Product specificationskeyboard_arrow_down
| Brand | CREATIVE COLLECTION |
|---|---|
| Theme | Cottage |
| Colour | White |
| Main Material | Polyresin |
| Composition | 100% Polyresin |
| Product dimension | L7xH16xW6,5 cm |
| Candle diameter cm. | Ø 2,2 cm |
| EAN Code | 5711173317950 |
| Warning | https://images.salsify.com/image/upload/s--552wKJhO--/fgte8bocgz1odofcbiy1.jpg |
Imageskeyboard_arrow_down
82060414
Medea Candle Holder, White, Polyresin
L7xH16xW6,5 cm
RRP
€ 17,90
We cannot guarantee availability of all items in the range at all stores.
The Medea Candle Holder by Creative Collection is shaped as a female figure, with a raised arm supporting a vertical column that holds the candle. The sculptural design gives the piece a decorative and artistic presence.
Product specificationskeyboard_arrow_down
| Brand | CREATIVE COLLECTION |
|---|---|
| Theme | Cottage |
| Colour | White |
| Main Material | Polyresin |
| Composition | 100% Polyresin |
| Product dimension | L7xH16xW6,5 cm |
| Candle diameter cm. | Ø 2,2 cm |
| EAN Code | 5711173317950 |
| Warning | https://images.salsify.com/image/upload/s--552wKJhO--/fgte8bocgz1odofcbiy1.jpg |
Imageskeyboard_arrow_down
Related products








