Produktspecifikationerkeyboard_arrow_down
| Brand | CREATIVE COLLECTION |
|---|---|
| Theme | Mediterranean |
| Farve | Yellow |
| Primær materiale | Stoneware |
| Sammensætning | 99% Stoneware, 1% Silicone |
| Produktdimensioner | D9xH12 cm |
| Kan indeholde ml. | 220 ml |
| Kan tåle at komme i opvaskemaskine | Yes |
| Godkendt til mad | Yes |
| Kan tåle at komme i mikrobølgeovnen | Yes |
| Andre specifikationer | Small variations in shape and colour intensity can occur |
| Kan tåle at komme i ovnen | Yes |
| Produktets finish | Part of item is handdecorated |
| EAN Code | 5711173349401 |
| Warning | https://images.salsify.com/image/upload/s--IPO5wcQi--/afcqfjkqb28vd21vnzrz.jpg |
| Declaration of Conformity | https://images.salsify.com/image/upload/s--_BwQ7nA8--/kqmslmalgdso8wyqerro.pdf |
Download billederkeyboard_arrow_down
82072615
Limone Krukke m/låg, Gul, Stentøj
D9xH12 cm
Vejl. udsalgspris
179,00 DKK
Vi kan ikke garantere, at hele sortimentet forefindes hos alle forhandlere.
Limone Krukken fra Creative Collection er en dekorativ krukke i gult stentøj formet som en citron. Det naturtro frugtdesign er udført med grønne blade og stilk, og låget udgør citronens top. En del af varen er hånddekoreret, så der kan forekomme små variationer i form og farveintensitet.
Produktspecifikationerkeyboard_arrow_down
| Brand | CREATIVE COLLECTION |
|---|---|
| Theme | Mediterranean |
| Farve | Yellow |
| Primær materiale | Stoneware |
| Sammensætning | 99% Stoneware, 1% Silicone |
| Produktdimensioner | D9xH12 cm |
| Kan indeholde ml. | 220 ml |
| Kan tåle at komme i opvaskemaskine | Yes |
| Godkendt til mad | Yes |
| Kan tåle at komme i mikrobølgeovnen | Yes |
| Andre specifikationer | Small variations in shape and colour intensity can occur |
| Kan tåle at komme i ovnen | Yes |
| Produktets finish | Part of item is handdecorated |
| EAN Code | 5711173349401 |
| Warning | https://images.salsify.com/image/upload/s--IPO5wcQi--/afcqfjkqb28vd21vnzrz.jpg |
| Declaration of Conformity | https://images.salsify.com/image/upload/s--_BwQ7nA8--/kqmslmalgdso8wyqerro.pdf |
Download billederkeyboard_arrow_down
Relaterede produkter




















