Produktspecifikationerkeyboard_arrow_down
| Brand | CREATIVE COLLECTION |
|---|---|
| Theme | Mediterranean |
| Farve | Yellow |
| Primær materiale | Stoneware |
| Sammensætning | 100% Stoneware |
| Produktdimensioner | D10xH7,5 cm |
| Kan indeholde ml. | 330 ml |
| Kan tåle at komme i opvaskemaskine | Yes |
| Godkendt til mad | Yes |
| Kan tåle at komme i mikrobølgeovnen | Yes |
| Andre specifikationer | Small variations in shape and colour intensity can occur |
| Kan tåle at komme i ovnen | Yes |
| Produktets finish | Part of item is handdecorated |
| EAN Code | 5711173349418 |
| Warning | https://images.salsify.com/image/upload/s--rlQNZNPu--/mz4ssdshuyn76arq4kau.jpg |
| Declaration of Conformity | https://images.salsify.com/image/upload/s--eyDz7crl--/mz7ck3krk1i43p0uobi5.pdf |
Download billederkeyboard_arrow_down
82072616
Limone Flødekande, Gul, Stentøj
D10xH7,5 cm
Vejl. udsalgspris
165,00 DKK
Vi kan ikke garantere, at hele sortimentet forefindes hos alle forhandlere.
Limone Flødekanden fra Creative Collection er en gul kande i stentøj formet som en citron med struktureret overflade og en lille bladdetalje i grønne og brune nuancer. Produktet er delvist hånddekoreret, så der kan forekomme små variationer i form og farveintensitet.
Produktspecifikationerkeyboard_arrow_down
| Brand | CREATIVE COLLECTION |
|---|---|
| Theme | Mediterranean |
| Farve | Yellow |
| Primær materiale | Stoneware |
| Sammensætning | 100% Stoneware |
| Produktdimensioner | D10xH7,5 cm |
| Kan indeholde ml. | 330 ml |
| Kan tåle at komme i opvaskemaskine | Yes |
| Godkendt til mad | Yes |
| Kan tåle at komme i mikrobølgeovnen | Yes |
| Andre specifikationer | Small variations in shape and colour intensity can occur |
| Kan tåle at komme i ovnen | Yes |
| Produktets finish | Part of item is handdecorated |
| EAN Code | 5711173349418 |
| Warning | https://images.salsify.com/image/upload/s--rlQNZNPu--/mz4ssdshuyn76arq4kau.jpg |
| Declaration of Conformity | https://images.salsify.com/image/upload/s--eyDz7crl--/mz7ck3krk1i43p0uobi5.pdf |
Download billederkeyboard_arrow_down
Relaterede produkter




















