Produktspecifikationerkeyboard_arrow_down
| Brand | CREATIVE COLLECTION |
|---|---|
| Theme | Cottage |
| Farve | White |
| Primær materiale | Stoneware |
| Sammensætning | 100% Stoneware |
| Produktdimensioner | J:D8,5xH9,5/B:D9xH11 cm, Set of 2 |
| Kan indeholde ml. | Jug 370 ml / Bowl 380 ml |
| Kan tåle at komme i opvaskemaskine | Yes |
| Godkendt til mad | Yes |
| Kan tåle at komme i mikrobølgeovnen | Yes |
| Kan tåle at komme i ovnen | Yes |
| Produktets finish | Stamped Quote decoration |
| EAN Code | 5711173330928 |
| Warning | https://images.salsify.com/image/upload/s--hZ1TEzrw--/urjczy3rqxbkg7clroxl.jpg |
Download billederkeyboard_arrow_down
82061414
Wendy Flødekande & Sukkerskål, Hvid, Stentøj
J:D8,5xH9,5/B:D9xH11 cm, Set of 2
Vejl. udsalgspris
249,00 DKK
Vi kan ikke garantere, at hele sortimentet forefindes hos alle forhandlere.
Wendy Flødekande & Sukkerskål fra Creative Collection er et sæt med 2 dele i stentøj. Den hvide overflade er pyntet med prægede citater i sort typografi, som giver begge dele et ensartet og grafisk udtryk.
Produktspecifikationerkeyboard_arrow_down
| Brand | CREATIVE COLLECTION |
|---|---|
| Theme | Cottage |
| Farve | White |
| Primær materiale | Stoneware |
| Sammensætning | 100% Stoneware |
| Produktdimensioner | J:D8,5xH9,5/B:D9xH11 cm, Set of 2 |
| Kan indeholde ml. | Jug 370 ml / Bowl 380 ml |
| Kan tåle at komme i opvaskemaskine | Yes |
| Godkendt til mad | Yes |
| Kan tåle at komme i mikrobølgeovnen | Yes |
| Kan tåle at komme i ovnen | Yes |
| Produktets finish | Stamped Quote decoration |
| EAN Code | 5711173330928 |
| Warning | https://images.salsify.com/image/upload/s--hZ1TEzrw--/urjczy3rqxbkg7clroxl.jpg |
Download billederkeyboard_arrow_down
Relaterede produkter
Allium Flødekande & Sukkerskål, Blå, Stentøj
82057649
J:D9xH11/B:D9,5xH12 cm, Set of 3
Vejl. udsalgspris499,00 DKK














