Produktspecifikationerkeyboard_arrow_down
| Brand | BLOOMINGVILLE |
|---|---|
| Theme | Nordic |
| Farve | Blue |
| Primær materiale | Stoneware |
| Sammensætning | 100% Stoneware |
| Produktdimensioner | L25,5xH6,5xW16,5 cm |
| Kan indeholde ml. | 1150 ml |
| Kan tåle at komme i opvaskemaskine | Yes |
| Godkendt til mad | Yes |
| Kan tåle at komme i mikrobølgeovnen | Yes |
| Andre specifikationer | Due to the nature of the glaze and item being handcrafted, color variations may occur |
| Kan tåle at komme i ovnen | Yes |
| Produktets finish | Reactive glaze. |
| EAN Code | 5711173264872 |
| Warning | https://images.salsify.com/image/upload/s--CUtDlF5n--/gds8ljjaapbkbshcfduo.jpg |
| Declaration of Conformity | https://images.salsify.com/image/upload/s--NE0E-mpI--/wrw7pf7yhhbkhfxkdh3g.pdf |
Download billederkeyboard_arrow_down
82046928
Sandrine Skål, Blå, Stentøj
L25,5xH6,5xW16,5 cm
Vejl. udsalgspris
269,00 DKK
Vi kan ikke garantere, at hele sortimentet forefindes hos alle forhandlere.
Sandrine Skålen fra Bloomingville er lavet af stentøj med en reaktiv glasur i lyseblå. Overfladen har et let prikket udtryk og en blød glans. Den mørkeblå kant indrammer skålens øverste kant. På grund af glasurens karakter og det håndlavede arbejde kan der forekomme farvevariationer.
Produktspecifikationerkeyboard_arrow_down
| Brand | BLOOMINGVILLE |
|---|---|
| Theme | Nordic |
| Farve | Blue |
| Primær materiale | Stoneware |
| Sammensætning | 100% Stoneware |
| Produktdimensioner | L25,5xH6,5xW16,5 cm |
| Kan indeholde ml. | 1150 ml |
| Kan tåle at komme i opvaskemaskine | Yes |
| Godkendt til mad | Yes |
| Kan tåle at komme i mikrobølgeovnen | Yes |
| Andre specifikationer | Due to the nature of the glaze and item being handcrafted, color variations may occur |
| Kan tåle at komme i ovnen | Yes |
| Produktets finish | Reactive glaze. |
| EAN Code | 5711173264872 |
| Warning | https://images.salsify.com/image/upload/s--CUtDlF5n--/gds8ljjaapbkbshcfduo.jpg |
| Declaration of Conformity | https://images.salsify.com/image/upload/s--NE0E-mpI--/wrw7pf7yhhbkhfxkdh3g.pdf |
Download billederkeyboard_arrow_down
Relaterede produkter




















