Produktspecifikationerkeyboard_arrow_down
| Brand | BLOOMINGVILLE |
|---|---|
| Theme | Nordic Simplicity |
| Farve | Rose |
| Primær materiale | Stoneware |
| Sammensætning | 100% Stoneware |
| Produktdimensioner | D10,5xH10 cm |
| Kan indeholde ml. | 435 ml |
| Kan tåle at komme i opvaskemaskine | Yes |
| Godkendt til mad | Yes |
| Kan tåle at komme i mikrobølgeovnen | Yes |
| Andre specifikationer | Due to nature of the glaze colour variations may occur |
| Kan tåle at komme i ovnen | Yes |
| Produktets finish | Reactive glaze |
| EAN Code | 5711173349272 |
| Warning | https://images.salsify.com/image/upload/s--RA188Bai--/hcn0uxman1blmqegqudy.jpg |
| Declaration of Conformity | https://images.salsify.com/image/upload/s--OOTniB0q--/elabb1pi334fcxtoly7b.pdf |
Download billederkeyboard_arrow_down
82072461
Paula Flødekande, Rosa, Stentøj
D10,5xH10 cm
Vejl. udsalgspris
179,00 DKK
Vi kan ikke garantere, at hele sortimentet forefindes hos alle forhandlere.
Paula Flødekanden fra Bloomingville er fremstillet i stentøj i en blød rosa nuance. Den har en reaktiv glasur og et meleret farvespil, der skaber en fin kontrast til den glatte overflade øverst. Da glasuren reagerer under brændingen, kan der forekomme farvevariationer.
Produktspecifikationerkeyboard_arrow_down
| Brand | BLOOMINGVILLE |
|---|---|
| Theme | Nordic Simplicity |
| Farve | Rose |
| Primær materiale | Stoneware |
| Sammensætning | 100% Stoneware |
| Produktdimensioner | D10,5xH10 cm |
| Kan indeholde ml. | 435 ml |
| Kan tåle at komme i opvaskemaskine | Yes |
| Godkendt til mad | Yes |
| Kan tåle at komme i mikrobølgeovnen | Yes |
| Andre specifikationer | Due to nature of the glaze colour variations may occur |
| Kan tåle at komme i ovnen | Yes |
| Produktets finish | Reactive glaze |
| EAN Code | 5711173349272 |
| Warning | https://images.salsify.com/image/upload/s--RA188Bai--/hcn0uxman1blmqegqudy.jpg |
| Declaration of Conformity | https://images.salsify.com/image/upload/s--OOTniB0q--/elabb1pi334fcxtoly7b.pdf |
Download billederkeyboard_arrow_down
Relaterede produkter


















