Produktspecifikationerkeyboard_arrow_down
| Brand | BLOOMINGVILLE |
|---|---|
| Theme | Nordic Simplicity |
| Farve | Nature |
| Primær materiale | Rubberwood |
| Sammensætning | 40% HVBR, 40% Acacia, 5% SS, 5% Al, 5% Clay,5% PES |
| Produktdimensioner | D7,5xH13 cm, Set of 2 |
| Kan indeholde ml. | 55 ml each |
| Kan tåle at komme i opvaskemaskine | No |
| Godkendt til mad | Yes |
| Kan tåle at komme i mikrobølgeovnen | No |
| Kan tåle at komme i ovnen | No |
| Produktets finish | Foodapproved clear varnish |
| EAN Code | 5711173349661 |
| Warning | https://images.salsify.com/image/upload/s--nQmTLdfx--/bf6bicbiqlukrgz7kzez.jpg |
| Declaration of Conformity | https://images.salsify.com/image/upload/s--AawZSHGd--/olceve3kfqxcbjn1hi8n.pdf |
Download billederkeyboard_arrow_down
82062911
Marge Salt & Peberkværn, Natur, Gummitræ
D7,5xH13 cm, Set of 2
Vejl. udsalgspris
449,00 DKK
Vi kan ikke garantere, at hele sortimentet forefindes hos alle forhandlere.
Marge Salt & Peberkværnen fra Bloomingville er et sæt med 2 kværne i gummitræ. Sættet forener lyse og mørkebrune nuancer og skaber en diskret kontrast på bordet. Produktet er fremstillet af naturmaterialer, så små variationer kan forekomme, hvilket gør hver enkelt del unik.
Produktspecifikationerkeyboard_arrow_down
| Brand | BLOOMINGVILLE |
|---|---|
| Theme | Nordic Simplicity |
| Farve | Nature |
| Primær materiale | Rubberwood |
| Sammensætning | 40% HVBR, 40% Acacia, 5% SS, 5% Al, 5% Clay,5% PES |
| Produktdimensioner | D7,5xH13 cm, Set of 2 |
| Kan indeholde ml. | 55 ml each |
| Kan tåle at komme i opvaskemaskine | No |
| Godkendt til mad | Yes |
| Kan tåle at komme i mikrobølgeovnen | No |
| Kan tåle at komme i ovnen | No |
| Produktets finish | Foodapproved clear varnish |
| EAN Code | 5711173349661 |
| Warning | https://images.salsify.com/image/upload/s--nQmTLdfx--/bf6bicbiqlukrgz7kzez.jpg |
| Declaration of Conformity | https://images.salsify.com/image/upload/s--AawZSHGd--/olceve3kfqxcbjn1hi8n.pdf |
Download billederkeyboard_arrow_down
Relaterede produkter







