Produktspecifikationerkeyboard_arrow_down
| Brand | CREATIVE COLLECTION |
|---|---|
| Theme | Botanist |
| Farve | Green |
| Primær materiale | Stoneware |
| Sammensætning | 100% Stoneware |
| Produktdimensioner | L17,5xH15,5xW12 cm |
| Kan indeholde ml. | 720 ml |
| Kan tåle at komme i opvaskemaskine | Yes |
| Godkendt til mad | Yes |
| Kan tåle at komme i mikrobølgeovnen | Yes |
| Andre specifikationer | Due to the nature of the glaze color variations will occur |
| Kan tåle at komme i ovnen | Yes |
| Produktets finish | Reactive glaze |
| EAN Code | 5711173295524 |
| Warning | https://images.salsify.com/image/upload/s--vkHfssKL--/gh7lcvgboiwlh5i8okb5.jpg |
| Declaration of Conformity | https://images.salsify.com/image/upload/s--vVQ4cww---/k0rivgz8thcgph7s3f5k.pdf |
Download billederkeyboard_arrow_down
82057454
Liselu Citruspresser, Grøn, Stentøj
L17,5xH15,5xW12 cm
Vejl. udsalgspris
349,00 DKK
Vi kan ikke garantere, at hele sortimentet forefindes hos alle forhandlere.
Liselu Citruspresseren fra Creative Collection er fremstillet i stentøj med reaktiv glasur i grønne nuancer med fine blå detaljer, der tilfører overfladen dybde og spil. På grund af den reaktive glasur kan der forekomme farvevariationer.
Produktspecifikationerkeyboard_arrow_down
| Brand | CREATIVE COLLECTION |
|---|---|
| Theme | Botanist |
| Farve | Green |
| Primær materiale | Stoneware |
| Sammensætning | 100% Stoneware |
| Produktdimensioner | L17,5xH15,5xW12 cm |
| Kan indeholde ml. | 720 ml |
| Kan tåle at komme i opvaskemaskine | Yes |
| Godkendt til mad | Yes |
| Kan tåle at komme i mikrobølgeovnen | Yes |
| Andre specifikationer | Due to the nature of the glaze color variations will occur |
| Kan tåle at komme i ovnen | Yes |
| Produktets finish | Reactive glaze |
| EAN Code | 5711173295524 |
| Warning | https://images.salsify.com/image/upload/s--vkHfssKL--/gh7lcvgboiwlh5i8okb5.jpg |
| Declaration of Conformity | https://images.salsify.com/image/upload/s--vVQ4cww---/k0rivgz8thcgph7s3f5k.pdf |
Download billederkeyboard_arrow_down
Relaterede produkter








