Produktspecifikationerkeyboard_arrow_down
| Brand | CREATIVE COLLECTION |
|---|---|
| Theme | Mediterranean |
| Farve | Nature |
| Primær materiale | Stoneware |
| Sammensætning | 100% Stoneware |
| Produktdimensioner | L27xH4xW20,5 cm |
| Kan indeholde ml. | 500 ml |
| Kan tåle at komme i opvaskemaskine | Yes |
| Godkendt til mad | Yes |
| Kan tåle at komme i mikrobølgeovnen | Yes |
| Andre specifikationer | Due to the nature of the glaze and item being handcrafted, color variations may occur |
| Kan tåle at komme i ovnen | Yes |
| Produktets finish | Reactive glaze |
| EAN Code | 5711173350674 |
| Warning | https://images.salsify.com/image/upload/s--KVGf0hgf--/azgwfpgiefwydjibss0p.jpg |
| Declaration of Conformity | https://images.salsify.com/image/upload/s--qxIyOEod--/uvj4rll4my0c3lnfgops.pdf |
Download billederkeyboard_arrow_down
82068695
Fleur Serveringsfad, Natur, Stentøj
L27xH4xW20,5 cm
Vejl. udsalgspris
239,00 DKK
Vi kan ikke garantere, at hele sortimentet forefindes hos alle forhandlere.
Fleur Serveringsfadet fra Creative Collection er lavet af stentøj. Det er formet som en fisk med en tydelig hale og giver bordet et dekorativt præg. Den beige farve får liv af en reaktiv glasur og fine brune prikker. Der kan forekomme variationer i farven, da glasuren reagerer forskelligt, og hvert fad er håndlavet.
Produktspecifikationerkeyboard_arrow_down
| Brand | CREATIVE COLLECTION |
|---|---|
| Theme | Mediterranean |
| Farve | Nature |
| Primær materiale | Stoneware |
| Sammensætning | 100% Stoneware |
| Produktdimensioner | L27xH4xW20,5 cm |
| Kan indeholde ml. | 500 ml |
| Kan tåle at komme i opvaskemaskine | Yes |
| Godkendt til mad | Yes |
| Kan tåle at komme i mikrobølgeovnen | Yes |
| Andre specifikationer | Due to the nature of the glaze and item being handcrafted, color variations may occur |
| Kan tåle at komme i ovnen | Yes |
| Produktets finish | Reactive glaze |
| EAN Code | 5711173350674 |
| Warning | https://images.salsify.com/image/upload/s--KVGf0hgf--/azgwfpgiefwydjibss0p.jpg |
| Declaration of Conformity | https://images.salsify.com/image/upload/s--qxIyOEod--/uvj4rll4my0c3lnfgops.pdf |
Download billederkeyboard_arrow_down
Relaterede produkter



















