Produktspecifikationerkeyboard_arrow_down
| Brand | BLOOMINGVILLE |
|---|---|
| Farve | Blue |
| Primær materiale | Stoneware |
| Sammensætning | 100% Stoneware |
| Produktdimensioner | D7xH8 cm |
| Kan indeholde ml. | 195 ml |
| Kan tåle at komme i opvaskemaskine | Yes |
| Godkendt til mad | Yes |
| Kan tåle at komme i mikrobølgeovnen | Yes |
| Andre specifikationer | Due to nature of the glaze colour variations may occur |
| Kan tåle at komme i ovnen | Yes |
| Produktets finish | Reactive glaze |
| EAN Code | 5711173344024 |
| Warning | http://images.salsify.com/image/upload/s--TlQwem5H--/baa983f8hopulzdnrzqs.jpg |
| Declaration of Conformity | http://images.salsify.com/image/upload/s--_QunzS_G--/qmnxfzpxe5uhiamlnusn.pdf |
Download billederkeyboard_arrow_down
82072058
Paula Kop, Blå, Stentøj
D7xH8 cm
Vejl. udsalgspris
85,00 DKK
Vi kan ikke garantere, at hele sortimentet forefindes hos alle forhandlere.
Paula Koppen fra Bloomingville er glaseret i en smuk blanding af blå og lyse nuancer, som komplementerer hinanden og skaber et subtilt farvespil. Uden hank er koppen designet til nemt at kunne stables, hvilket gør den både praktisk og stilfuld. Glasurens natur kan medføre variationer i farven, hvilket gør hver kop unik.
Produktspecifikationerkeyboard_arrow_down
| Brand | BLOOMINGVILLE |
|---|---|
| Farve | Blue |
| Primær materiale | Stoneware |
| Sammensætning | 100% Stoneware |
| Produktdimensioner | D7xH8 cm |
| Kan indeholde ml. | 195 ml |
| Kan tåle at komme i opvaskemaskine | Yes |
| Godkendt til mad | Yes |
| Kan tåle at komme i mikrobølgeovnen | Yes |
| Andre specifikationer | Due to nature of the glaze colour variations may occur |
| Kan tåle at komme i ovnen | Yes |
| Produktets finish | Reactive glaze |
| EAN Code | 5711173344024 |
| Warning | http://images.salsify.com/image/upload/s--TlQwem5H--/baa983f8hopulzdnrzqs.jpg |
| Declaration of Conformity | http://images.salsify.com/image/upload/s--_QunzS_G--/qmnxfzpxe5uhiamlnusn.pdf |
Download billederkeyboard_arrow_down
Relaterede produkter
Andre kunder købte også




































