Produktspecifikationerkeyboard_arrow_down
| Brand | BLOOMINGVILLE |
|---|---|
| Theme | Happy Changes |
| Farve | Clear |
| Primær materiale | Glass |
| Sammensætning | 100% Glass |
| Produktdimensioner | D9xH12 cm |
| Plejeinstruktioner | Manual gentle cleaning to avoid breakage of inside deco. Do not stir or use icecubes in order to avoid damage of the inside decoration. |
| Kan indeholde ml. | 560 ml |
| Kan tåle at komme i opvaskemaskine | No |
| Godkendt til mad | Yes |
| Kan tåle at komme i mikrobølgeovnen | No |
| Andre specifikationer | Due to the nature of the glass, small variations in size and shape may occur |
| Kan tåle at komme i ovnen | No |
| Produktets finish | Mouthblown |
| EAN Code | 5711173341078 |
| Warning | https://images.salsify.com/image/upload/s--bFtLSPeW--/gunq82kaktrbjn6frlsy.jpg |
| Declaration of Conformity | https://images.salsify.com/image/upload/s--WhP07gEE--/mo8zpq8nsutkqjlowcxr.pdf |
Download billederkeyboard_arrow_down
82061972
Misa Drikkeglas, Klar, Glas
D9xH12 cm
Vejl. udsalgspris
99,00 DKK
Vi kan ikke garantere, at hele sortimentet forefindes hos alle forhandlere.
Misa Drikkeglasset fra Bloomingville tilfører et legende og unikt touch til din borddækning. I bunden af glasset findes en ananasfigur, der tilføjer en festlig og dekorativ detalje til designet. Hvert glas har mundblæste og håndlavede detaljer, hvilket sikrer at hvert glas er unikt.
Produktspecifikationerkeyboard_arrow_down
| Brand | BLOOMINGVILLE |
|---|---|
| Theme | Happy Changes |
| Farve | Clear |
| Primær materiale | Glass |
| Sammensætning | 100% Glass |
| Produktdimensioner | D9xH12 cm |
| Plejeinstruktioner | Manual gentle cleaning to avoid breakage of inside deco. Do not stir or use icecubes in order to avoid damage of the inside decoration. |
| Kan indeholde ml. | 560 ml |
| Kan tåle at komme i opvaskemaskine | No |
| Godkendt til mad | Yes |
| Kan tåle at komme i mikrobølgeovnen | No |
| Andre specifikationer | Due to the nature of the glass, small variations in size and shape may occur |
| Kan tåle at komme i ovnen | No |
| Produktets finish | Mouthblown |
| EAN Code | 5711173341078 |
| Warning | https://images.salsify.com/image/upload/s--bFtLSPeW--/gunq82kaktrbjn6frlsy.jpg |
| Declaration of Conformity | https://images.salsify.com/image/upload/s--WhP07gEE--/mo8zpq8nsutkqjlowcxr.pdf |
Download billederkeyboard_arrow_down
Relaterede produkter





















