Produktspecifikationerkeyboard_arrow_down
| Brand | BLOOMINGVILLE |
|---|---|
| Theme | Styled Coziness |
| Farve | Green |
| Primær materiale | Stoneware |
| Sammensætning | 100% Stoneware |
| Produktdimensioner | D14,5xH5 cm |
| Kan indeholde ml. | 300 ml |
| Kan tåle at komme i opvaskemaskine | Yes |
| Godkendt til mad | Yes |
| Kan tåle at komme i mikrobølgeovnen | No |
| Andre specifikationer | Due to the nature of the glaze, significant colour variations from item to item may occur. Due to glass component of glaze oven and microwave is not recomended |
| Kan tåle at komme i ovnen | No |
| Produktets finish | Vivid reactive glaze |
| EAN Code | 5711173339068 |
| Warning | https://images.salsify.com/image/upload/s--42vK2Kwi--/rctzdkprbomdtbu50uty.jpg |
| Declaration of Conformity | https://images.salsify.com/image/upload/s--ZsnJXft4--/su1wq6itliuy68js21fj.pdf |
Download billederkeyboard_arrow_down
82061827
Milani Skål, Grøn, Stentøj
D14,5xH5 cm
Vejl. udsalgspris
165,00 DKK
Vi kan ikke garantere, at hele sortimentet forefindes hos alle forhandlere.
Milani Skålen fra Bloomingville er en smuk lille stentøjsskål, håndlavet med en reaktiv glasur, der gør hver skål helt unik. Glasuren har varierende grønne nuancer med perlemorsdetaljer, som fremhæver skålens naturlige farvespil. Perfekt til servering af nødder og små snacks, eller som en dekorativ opbevaringsløsning til mindre ting i stuen eller soveværelset.
Produktspecifikationerkeyboard_arrow_down
| Brand | BLOOMINGVILLE |
|---|---|
| Theme | Styled Coziness |
| Farve | Green |
| Primær materiale | Stoneware |
| Sammensætning | 100% Stoneware |
| Produktdimensioner | D14,5xH5 cm |
| Kan indeholde ml. | 300 ml |
| Kan tåle at komme i opvaskemaskine | Yes |
| Godkendt til mad | Yes |
| Kan tåle at komme i mikrobølgeovnen | No |
| Andre specifikationer | Due to the nature of the glaze, significant colour variations from item to item may occur. Due to glass component of glaze oven and microwave is not recomended |
| Kan tåle at komme i ovnen | No |
| Produktets finish | Vivid reactive glaze |
| EAN Code | 5711173339068 |
| Warning | https://images.salsify.com/image/upload/s--42vK2Kwi--/rctzdkprbomdtbu50uty.jpg |
| Declaration of Conformity | https://images.salsify.com/image/upload/s--ZsnJXft4--/su1wq6itliuy68js21fj.pdf |
Download billederkeyboard_arrow_down
Relaterede produkter














