Produktspecifikationerkeyboard_arrow_down
| Brand | BLOOMINGVILLE |
|---|---|
| Theme | Cozy |
| Farve | Nature |
| Primær materiale | Marble |
| Sammensætning | 100% Marble |
| Produktdimensioner | L9xH6xW6 cm |
| Diameter lys cm. | Tealight Ø4xH2 cm |
| EAN Code | 5711173300020 |
Download billederkeyboard_arrow_down
82059524
Marcietta Fyrfadsstage, Natur, Marmor
L9xH6xW6 cm
Vejl. udsalgspris
179,00 DKK
Vi kan ikke garantere, at hele sortimentet forefindes hos alle forhandlere.
Marcietta Fyrfadsstagen fra Bloomingville er en kunstnerisk bjørnefigur brugt som fyrfadsstage fremtillet i marmor. Det smukke ved en natursten er, at ikke to stykker er ens. Hver af dem er et unikt kunstværk smedet af moder natur gennem årtusinder, ved hjælp af varme, tryk og masser af forskellige mineraler og organiske materialer. Den måde, hvorpå disse mineraler sætter sig i stenen, er det, der forårsager det enorme spil af farver, mønstre, tekstur og årer i hver plade.
Produktspecifikationerkeyboard_arrow_down
| Brand | BLOOMINGVILLE |
|---|---|
| Theme | Cozy |
| Farve | Nature |
| Primær materiale | Marble |
| Sammensætning | 100% Marble |
| Produktdimensioner | L9xH6xW6 cm |
| Diameter lys cm. | Tealight Ø4xH2 cm |
| EAN Code | 5711173300020 |
Download billederkeyboard_arrow_down
Relaterede produkter
Reiko Fyrfadsstage, Sort, Marmor
82066320
Tray D13xH1,5/ L: D9xH5/ S: D6,5xH3 cm, Set of 3
Vejl. udsalgspris199,00 DKK






