Produktspecifikationerkeyboard_arrow_down
| Brand | CREATIVE COLLECTION |
|---|---|
| Theme | Botanist |
| Farve | Brown |
| Primær materiale | Recycled Glass |
| Sammensætning | 100% Recycled Glass |
| Produktdimensioner | D8,5xH8 cm |
| Diameter lys cm. | Tealight Ø4xH2 cm |
| EAN Code | 5711173325344 |
| Warning | http://images.salsify.com/image/upload/s--lpWeXEnv--/h9trk9h5pjlmlfnmc9bl.jpg |
Download billederkeyboard_arrow_down
82068083
Evaline Fyrfadsstage, Brun, Genanvendt Glas
D8,5xH8 cm
Vejl. udsalgspris
99,00 DKK
Vi kan ikke garantere, at hele sortimentet forefindes hos alle forhandlere.
Evaline Fyrfadstagen fra Creative Collection er en dekorativ lysestage lavet af genbrugsglas i et smuk mosaik og en dyb lilla farve. Smuk med og uden levende lys.
Dette produkt er lavet af genbrugsglas. keyboard_arrow_downBloomingvilles kollektion af genbrugsglas indsamles fra gammelt brugt glas, der ikke længere er brugbart, og bringes til indsamlingscentre, hvor de sorteres efter farve.
Alt glas bliver vasket før det smeltes. Det bliver derefter lavet til smukke håndlavede produkter, som er blevet formet af talentfulde kunstnere ved hjælp af århundredgamle teknikker.
Glas er ideelt til genbrug, da intet af materialet nedbrydes ved normalt brug.
Produktspecifikationerkeyboard_arrow_down
| Brand | CREATIVE COLLECTION |
|---|---|
| Theme | Botanist |
| Farve | Brown |
| Primær materiale | Recycled Glass |
| Sammensætning | 100% Recycled Glass |
| Produktdimensioner | D8,5xH8 cm |
| Diameter lys cm. | Tealight Ø4xH2 cm |
| EAN Code | 5711173325344 |
| Warning | http://images.salsify.com/image/upload/s--lpWeXEnv--/h9trk9h5pjlmlfnmc9bl.jpg |
Download billederkeyboard_arrow_down
Relaterede produkter
Andre kunder købte også














