Produktspecifikationerkeyboard_arrow_down
| Brand | BLOOMINGVILLE |
|---|---|
| Farve | Brown |
| Primær materiale | Ceramic |
| Sammensætning | 100% Dolomite Ceramic |
| Produktdimensioner | L33xH2,5xW23 cm |
| Kan indeholde ml. | 640 ml |
| Kan tåle at komme i opvaskemaskine | No |
| Godkendt til mad | Yes |
| Kan tåle at komme i mikrobølgeovnen | No |
| Kan tåle at komme i ovnen | No |
| Produktets finish | Part of item is handdecorated, colour variations and intensity may occur |
| EAN Code | 5711173326945 |
| Declaration of Conformity | https://images.salsify.com/image/upload/s--I9_hH1w5--/oxgzo0x88inamnx80vs3.pdf |
Download billederkeyboard_arrow_down
82061084
Ginnie Serveringsfad, Brun, Keramik
L33xH2,5xW23 cm
Vejl. udsalgspris
229,00 DKK
Vi kan ikke garantere, at hele sortimentet forefindes hos alle forhandlere.
Ginnie Serveringsfadet fra Bloomingville er et brunt keramikfad formet som et juletræ. Det er udsmykket med et juletræsmotiv med hvide prikker og bølgede linjer, der leder tankerne hen på glasur og giver fadet et festligt udtryk. Produktet er delvist hånddekoreret, så farvevariationer og forskelle i farveintensitet kan forekomme.
Produktspecifikationerkeyboard_arrow_down
| Brand | BLOOMINGVILLE |
|---|---|
| Farve | Brown |
| Primær materiale | Ceramic |
| Sammensætning | 100% Dolomite Ceramic |
| Produktdimensioner | L33xH2,5xW23 cm |
| Kan indeholde ml. | 640 ml |
| Kan tåle at komme i opvaskemaskine | No |
| Godkendt til mad | Yes |
| Kan tåle at komme i mikrobølgeovnen | No |
| Kan tåle at komme i ovnen | No |
| Produktets finish | Part of item is handdecorated, colour variations and intensity may occur |
| EAN Code | 5711173326945 |
| Declaration of Conformity | https://images.salsify.com/image/upload/s--I9_hH1w5--/oxgzo0x88inamnx80vs3.pdf |
Download billederkeyboard_arrow_down
Relaterede produkter
















