Produktspecifikationerkeyboard_arrow_down
| Brand | BLOOMINGVILLE |
|---|---|
| Farve | Multi |
| Primær materiale | Stoneware |
| Sammensætning | 100% Stoneware |
| Produktdimensioner | D14xH19,5 cm |
| Kan indeholde ml. | 900 ml |
| Kan tåle at komme i opvaskemaskine | No |
| Godkendt til mad | Yes |
| Kan tåle at komme i mikrobølgeovnen | No |
| Kan tåle at komme i ovnen | No |
| Produktets finish | With silicone seal for soft close, due to uneven handcrafted look, tight close can not be guaranteed |
| EAN Code | 5711173329038 |
| Declaration of Conformity | https://images.salsify.com/image/upload/s--f12Khzfp--/x9mncr8kmsyvjopncsry.pdf |
Download billederkeyboard_arrow_down
82061250
Feast Krukke m/låg, Multifarvet, Stentøj
D14xH19,5 cm
Vejl. udsalgspris
269,00 DKK
Vi kan ikke garantere, at hele sortimentet forefindes hos alle forhandlere.
Feast Krukken fra Bloomingville er en dekorativ krukke i blåt stentøj med et festligt nøddeknækker-motiv. Den blanke overflade fremhæver det figurative ansigt med en karakteristisk sort, krøllet moustache. Låget har en silikonering, der sikrer en blød lukning, men på grund af det ujævne udtryk kan en helt tæt forsegling ikke garanteres.
Produktspecifikationerkeyboard_arrow_down
| Brand | BLOOMINGVILLE |
|---|---|
| Farve | Multi |
| Primær materiale | Stoneware |
| Sammensætning | 100% Stoneware |
| Produktdimensioner | D14xH19,5 cm |
| Kan indeholde ml. | 900 ml |
| Kan tåle at komme i opvaskemaskine | No |
| Godkendt til mad | Yes |
| Kan tåle at komme i mikrobølgeovnen | No |
| Kan tåle at komme i ovnen | No |
| Produktets finish | With silicone seal for soft close, due to uneven handcrafted look, tight close can not be guaranteed |
| EAN Code | 5711173329038 |
| Declaration of Conformity | https://images.salsify.com/image/upload/s--f12Khzfp--/x9mncr8kmsyvjopncsry.pdf |
Download billederkeyboard_arrow_down
Relaterede produkter










