Produktspecifikationerkeyboard_arrow_down
| Brand | BLOOMINGVILLE |
|---|---|
| Theme | Cozy |
| Farve | Green |
| Primær materiale | Stoneware |
| Sammensætning | 100% Stoneware |
| Produktdimensioner | D16xH5 cm, Set of 4 |
| Kan indeholde ml. | 525 ml |
| Kan tåle at komme i opvaskemaskine | Yes |
| Godkendt til mad | Yes |
| Kan tåle at komme i mikrobølgeovnen | Yes |
| Andre specifikationer | Due to nature of the glaze colour variations may occur |
| Kan tåle at komme i ovnen | Yes |
| Produktets finish | Reactive glaze |
| EAN Code | 5711173328314 |
| Warning | http://images.salsify.com/image/upload/s--GciRmhZo--/gw4w9ssxdvryj5ird2cc.jpg |
Download billederkeyboard_arrow_down
82061192
Paula Skål, Multipack, Grøn, Stentøj
D16xH5 cm, Set of 4
Vejl. udsalgspris
479,00 DKK
Vi kan ikke garantere, at hele sortimentet forefindes hos alle forhandlere.
Paula Skålen fra Bloomingville er måske din nye yndlingsskål. Det rolige motiv og friske farvespil i grøn og beige, giver borddækningen et smukt udtryk. Glasuren kan medføre variationer i farven, hvilket gør hver skål unik. Sættet indeholder 4 x Paula Skål (D16xH6).
Produktspecifikationerkeyboard_arrow_down
| Brand | BLOOMINGVILLE |
|---|---|
| Theme | Cozy |
| Farve | Green |
| Primær materiale | Stoneware |
| Sammensætning | 100% Stoneware |
| Produktdimensioner | D16xH5 cm, Set of 4 |
| Kan indeholde ml. | 525 ml |
| Kan tåle at komme i opvaskemaskine | Yes |
| Godkendt til mad | Yes |
| Kan tåle at komme i mikrobølgeovnen | Yes |
| Andre specifikationer | Due to nature of the glaze colour variations may occur |
| Kan tåle at komme i ovnen | Yes |
| Produktets finish | Reactive glaze |
| EAN Code | 5711173328314 |
| Warning | http://images.salsify.com/image/upload/s--GciRmhZo--/gw4w9ssxdvryj5ird2cc.jpg |
Download billederkeyboard_arrow_down
Relaterede produkter
Andre kunder købte også





























