Produktspecifikationerkeyboard_arrow_down
| Brand | BLOOMINGVILLE |
|---|---|
| Theme | Cozy |
| Farve | Brown |
| Primær materiale | Stoneware |
| Sammensætning | 100% Stoneware |
| Produktdimensioner | D16xH5 cm, Set of 4 |
| Kan indeholde ml. | 525 ml |
| Kan tåle at komme i opvaskemaskine | Yes |
| Godkendt til mad | Yes |
| Kan tåle at komme i mikrobølgeovnen | Yes |
| Andre specifikationer | Due to nature of the glaze colour variations may occur |
| Kan tåle at komme i ovnen | Yes |
| Produktets finish | Reactive glaze |
| EAN Code | 5711173328222 |
| Warning | http://images.salsify.com/image/upload/s--9607y6jG--/zwqyvvub0ym8twvbwc60.jpg |
Download billederkeyboard_arrow_down
82061183
Paula Skål, Multipack, Brun, Stentøj
D16xH5 cm, Set of 4
Vejl. udsalgspris
479,00 DKK
Vi kan ikke garantere, at hele sortimentet forefindes hos alle forhandlere.
Paula Skålen fra Bloomingville danner, med sin rige glasur, et smukt farvespil af brune nuancer. Glasurens natur kan medføre variationer i farven. Sættet indeholder 4 x Paula Skål (D16xH6).
Produktspecifikationerkeyboard_arrow_down
| Brand | BLOOMINGVILLE |
|---|---|
| Theme | Cozy |
| Farve | Brown |
| Primær materiale | Stoneware |
| Sammensætning | 100% Stoneware |
| Produktdimensioner | D16xH5 cm, Set of 4 |
| Kan indeholde ml. | 525 ml |
| Kan tåle at komme i opvaskemaskine | Yes |
| Godkendt til mad | Yes |
| Kan tåle at komme i mikrobølgeovnen | Yes |
| Andre specifikationer | Due to nature of the glaze colour variations may occur |
| Kan tåle at komme i ovnen | Yes |
| Produktets finish | Reactive glaze |
| EAN Code | 5711173328222 |
| Warning | http://images.salsify.com/image/upload/s--9607y6jG--/zwqyvvub0ym8twvbwc60.jpg |
Download billederkeyboard_arrow_down
Relaterede produkter
Andre kunder købte også







































