Produktspecifikationerkeyboard_arrow_down
| Brand | BLOOMINGVILLE |
|---|---|
| Theme | Styled Coziness |
| Farve | Orange |
| Primær materiale | Stoneware |
| Sammensætning | 100% Stoneware |
| Produktdimensioner | D10,5xH8,5 cm |
| Kan indeholde ml. | 410 ml |
| Kan tåle at komme i opvaskemaskine | Yes |
| Godkendt til mad | Yes |
| Kan tåle at komme i mikrobølgeovnen | Yes |
| Andre specifikationer | Due to nature of the glaze colour variations may occur |
| Kan tåle at komme i ovnen | Yes |
| Produktets finish | Reactive glaze |
| EAN Code | 5711173351015 |
| Declaration of Conformity | http://images.salsify.com/image/upload/s--Mc1qG0pA--/spwktk8so6wlsjtqm0ji.pdf |
Download billederkeyboard_arrow_down
82072662
Paula Krus, Orange, Stentøj
D10,5xH8,5 cm
Vejl. udsalgspris
139,00 DKK
Vi kan ikke garantere, at hele sortimentet forefindes hos alle forhandlere.
Paula Kruset fra Bloomingville er lavet af stentøj med en reaktiv glasur i orange og lyse nuancer. Glasurens naturlige variationer sikrer, at hver kop er unik med sit eget udtryk. Hanken giver et komfortabelt greb og gør kruset både praktisk og stilfuldt.
Produktspecifikationerkeyboard_arrow_down
| Brand | BLOOMINGVILLE |
|---|---|
| Theme | Styled Coziness |
| Farve | Orange |
| Primær materiale | Stoneware |
| Sammensætning | 100% Stoneware |
| Produktdimensioner | D10,5xH8,5 cm |
| Kan indeholde ml. | 410 ml |
| Kan tåle at komme i opvaskemaskine | Yes |
| Godkendt til mad | Yes |
| Kan tåle at komme i mikrobølgeovnen | Yes |
| Andre specifikationer | Due to nature of the glaze colour variations may occur |
| Kan tåle at komme i ovnen | Yes |
| Produktets finish | Reactive glaze |
| EAN Code | 5711173351015 |
| Declaration of Conformity | http://images.salsify.com/image/upload/s--Mc1qG0pA--/spwktk8so6wlsjtqm0ji.pdf |
Download billederkeyboard_arrow_down
Relaterede produkter
Andre kunder købte også
























