Produktspecifikationerkeyboard_arrow_down
| Brand | BLOOMINGVILLE |
|---|---|
| Farve | Clear |
| Primær materiale | Glass |
| Sammensætning | 100% Glass |
| Produktdimensioner | D9xH16 cm, Set of 4 |
| Plejeinstruktioner | Manual gentle cleaning to avoid breakage of inside deco. Do not stir or use icecubes in order to avoid damage of the inside decoration. |
| Kan indeholde ml. | 170 ml |
| Kan tåle at komme i opvaskemaskine | No |
| Godkendt til mad | Yes |
| Kan tåle at komme i mikrobølgeovnen | No |
| Andre specifikationer | Due to the nature of the glass, small variations in size and shape may occur |
| Kan tåle at komme i ovnen | No |
| Produktets finish | Mouthblown |
| EAN Code | 5711173346004 |
| Warning | http://images.salsify.com/image/upload/s--CoimNxpl--/ibhm1eoag6dzrc2bavjw.jpg |
| Declaration of Conformity | http://images.salsify.com/image/upload/s--Jk4dk_s---/phm64ifa03iainx2ammh.pdf |
Download billederkeyboard_arrow_down
82072356
Misa Cocktail Glas, Multipack, Klar, Glas
D9xH16 cm, Set of 4
Vejl. udsalgspris
599,00 DKK
Vi kan ikke garantere, at hele sortimentet forefindes hos alle forhandlere.
Misa Cocktailglasset fra Bloomingville er et sæt af fire glas, der tilfører et legende udtryk til borddækningen. Sættet inkluderer to glas med en charmerende flamingo-figur og to med en sprudlende ananas-figur. Hvert glas er unikt med mundblæste og håndlavede detaljer.
Produktspecifikationerkeyboard_arrow_down
| Brand | BLOOMINGVILLE |
|---|---|
| Farve | Clear |
| Primær materiale | Glass |
| Sammensætning | 100% Glass |
| Produktdimensioner | D9xH16 cm, Set of 4 |
| Plejeinstruktioner | Manual gentle cleaning to avoid breakage of inside deco. Do not stir or use icecubes in order to avoid damage of the inside decoration. |
| Kan indeholde ml. | 170 ml |
| Kan tåle at komme i opvaskemaskine | No |
| Godkendt til mad | Yes |
| Kan tåle at komme i mikrobølgeovnen | No |
| Andre specifikationer | Due to the nature of the glass, small variations in size and shape may occur |
| Kan tåle at komme i ovnen | No |
| Produktets finish | Mouthblown |
| EAN Code | 5711173346004 |
| Warning | http://images.salsify.com/image/upload/s--CoimNxpl--/ibhm1eoag6dzrc2bavjw.jpg |
| Declaration of Conformity | http://images.salsify.com/image/upload/s--Jk4dk_s---/phm64ifa03iainx2ammh.pdf |
Download billederkeyboard_arrow_down
Relaterede produkter
Andre kunder købte også





























