Produktspecifikationerkeyboard_arrow_down
| Brand | BLOOMINGVILLE |
|---|---|
| Theme | White Spaces |
| Farve | White |
| Primær materiale | Stoneware |
| Sammensætning | 100% Stoneware |
| Produktdimensioner | D8xH9 cm |
| Kan indeholde ml. | 250 ml |
| Kan tåle at komme i opvaskemaskine | Yes |
| Godkendt til mad | Yes |
| Kan tåle at komme i mikrobølgeovnen | Yes |
| Andre specifikationer | Due to nature of the glaze colour variations may occur |
| Kan tåle at komme i ovnen | Yes |
| Produktets finish | Reactive glaze |
| EAN Code | 5711173341535 |
| Warning | http://images.salsify.com/image/upload/s--LEUsakC4--/jjgyrg3biktmrgmgehly.jpg |
| Declaration of Conformity | http://images.salsify.com/image/upload/s--u8FpxwLT--/k90fwtlngiorfnqofj1p.pdf |
Download billederkeyboard_arrow_down
82072023
Addison Kop, Hvid, Stentøj
D8xH9 cm
Vejl. udsalgspris
125,00 DKK
Vi kan ikke garantere, at hele sortimentet forefindes hos alle forhandlere.
Addison Kruset fra Bloomingville er fremstillet af stentøj med en elegant hvidmeleret glasur. Dette krus kombinerer praktisk anvendelse med et tidløst design, hvilket gør den perfekt til både daglig brug og festlige lejligheder. Det melerede finish og kantens brune kontrastfarve giver hvert krus et særpræget udtryk.
Produktspecifikationerkeyboard_arrow_down
| Brand | BLOOMINGVILLE |
|---|---|
| Theme | White Spaces |
| Farve | White |
| Primær materiale | Stoneware |
| Sammensætning | 100% Stoneware |
| Produktdimensioner | D8xH9 cm |
| Kan indeholde ml. | 250 ml |
| Kan tåle at komme i opvaskemaskine | Yes |
| Godkendt til mad | Yes |
| Kan tåle at komme i mikrobølgeovnen | Yes |
| Andre specifikationer | Due to nature of the glaze colour variations may occur |
| Kan tåle at komme i ovnen | Yes |
| Produktets finish | Reactive glaze |
| EAN Code | 5711173341535 |
| Warning | http://images.salsify.com/image/upload/s--LEUsakC4--/jjgyrg3biktmrgmgehly.jpg |
| Declaration of Conformity | http://images.salsify.com/image/upload/s--u8FpxwLT--/k90fwtlngiorfnqofj1p.pdf |
Download billederkeyboard_arrow_down
Relaterede produkter
Shellie Kop m/underkop, Hvid, Stentøj
82072685
C:L9xH5,5xW9/S:L15xH2xW11 cm
Vejl. udsalgspris249,00 DKK
Andre kunder købte også
























