Produktspecifikationerkeyboard_arrow_down
| Brand | BLOOMINGVILLE |
|---|---|
| Theme | Happy Changes |
| Farve | Clear |
| Primær materiale | Glass |
| Sammensætning | 100% Glass |
| Produktdimensioner | D9xH16 cm, Set of 4 |
| Plejeinstruktioner | Manual gentle cleaning to avoid breakage of inside deco. |
| Kan indeholde ml. | 170 ml |
| Kan tåle at komme i opvaskemaskine | No |
| Godkendt til mad | Yes |
| Kan tåle at komme i mikrobølgeovnen | No |
| Andre specifikationer | Due to the nature of the glass, small variations in size and shape may occur. Do not stir or use icecubes in order to avoid damage of the inside decoration. |
| Kan tåle at komme i ovnen | No |
| Produktets finish | Colordyed |
| EAN Code | 5711173358151 |
| Warning | http://images.salsify.com/image/upload/s--QjRoPW1o--/hgbrc4nszj6ctl0fkzeo.jpg |
Download billederkeyboard_arrow_down
82072953
Misa Cocktail Glas, Multipack, Klar, Glas
D9xH16 cm, Set of 4
Vejl. udsalgspris
599,00 DKK
Vi kan ikke garantere, at hele sortimentet forefindes hos alle forhandlere.
Misa Cocktail Glasset fra Bloomingville er et sæt med fire mundblæste glas med festlige, sæsonbetonede motiver. Da glassene er håndlavede, kan der forekomme små variationer i størrelse og form. Undlad at røre rundt eller bruge isterninger for at undgå at beskadige den indvendige dekoration.
Produktspecifikationerkeyboard_arrow_down
| Brand | BLOOMINGVILLE |
|---|---|
| Theme | Happy Changes |
| Farve | Clear |
| Primær materiale | Glass |
| Sammensætning | 100% Glass |
| Produktdimensioner | D9xH16 cm, Set of 4 |
| Plejeinstruktioner | Manual gentle cleaning to avoid breakage of inside deco. |
| Kan indeholde ml. | 170 ml |
| Kan tåle at komme i opvaskemaskine | No |
| Godkendt til mad | Yes |
| Kan tåle at komme i mikrobølgeovnen | No |
| Andre specifikationer | Due to the nature of the glass, small variations in size and shape may occur. Do not stir or use icecubes in order to avoid damage of the inside decoration. |
| Kan tåle at komme i ovnen | No |
| Produktets finish | Colordyed |
| EAN Code | 5711173358151 |
| Warning | http://images.salsify.com/image/upload/s--QjRoPW1o--/hgbrc4nszj6ctl0fkzeo.jpg |
Download billederkeyboard_arrow_down
Relaterede produkter
Andre kunder købte også




























